Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Hakkımızda

Foshan Rayson Non Woven Co.,Ltd

Bize hakkında birkaç kelime
1 2 3 4 5 6 7

Foshan Rayson Non Woven Co.,Ltd

Foshan Grayson dokunmaktadır Co., Ltd. kasaba Foshan Shishan High-tech bölgesinde yer alan Guangzhou Baiyun Uluslararası Havaalanı'na 30'dan az dakika 2007 yılında kurulan bir Çin-ABD ortak girişim, Volkswagen, Honda, CMO ve diğer işletmeler, karmaşık bir kaplama ile bitişik yaklaşık 80.000 m2'lik ve istihdam alanı 400'ün üzerinde insanlar. Şirket fazla yüzde 90 ' 30'dan fazla ülkede satılan ürünleri ile spunbond dokuma olmayan kumaş ve dokuma olmayan kumaş ürünleri üretiminde uzmanlaşmıştır.

Foshan Grayson dokunmaktadır Co., Ltd. yıllık deneyime sahip dokuma olmayan kumaş sektöründe deneyimli üreticisidir. Dokuma olmayan kumaş araştırma, geliştirme ve üretim için kararlı olduğunu ve yedi dokuma olmayan kumaş üretim hatları, SMS, SS, üretebilen ilerlemiştir S dokuma olmayan kumaşlar, 10gsm üreten ağırlık aralığından 150gsm 18.000 ton ağırlığındaki bir yıllık üretim miktarı ile 3,2 m genişlik içinde için. Dokuma olmayan kumaşlar pek çok farklı renk ve büyüklükte, birçok farklı kullanım amaçları için uygun üretebilen bir şirkettir.

Buna ek olarak, dokuma Foshan Grayson olmayan Ltd. Şti, piyasa talebi için hızlı bir cevap var. Bir talep Avrupa pazarında, hızlı bir şekilde piyasa içinde popüler oldu şirket bir dokuma olmayan kumaş masa örtüsü geliştirilen fark. Onun otomatik kesme ve Katlama makineleri kullanımı ile destekli, şirket bir müşterinin boyutlandırma ihtiyacına en uygun dokuma olmayan kumaş üretme yeteneğine sahiptir. Son zamanlarda, dokuma olmayan kumaş oldu yaygın olarak kullanılan tarım piyasada şirketin yeni serbest bırakmak-in uluslararası SGS sertifikalı. Renk ve boyutlarda çeşitli çevre güvenli kumaşların üretimi Foshan Grayson Non-woven Co., Ltd., müşterilerinin güvenini kazanmıştır.

Vahşi piyasa rekabet ile karşı karşıya, dokuma Foshan Grayson olmayan A.ş. kalite kontrol ve sanayi güvenilirlik sağlama taahhüdünü gelişmek başardı. Şirket "güvenilir, yenilikçi, hevesli, paylaşılan için", etkin ve verimli müşteri hizmeti sağlamak için taahhüt adadık.

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Şirket ticaret

Markalar : Rayson

No. Çalışanları : 201~300

Yıllık satış : 20,000,000-21,000,000

Yıl kurulan : 2007

İhracat p.c : 90% - 100%

Product Certifications: SGS Certificates

Şirket tarihçesi

Rayson bu 300tons aylık kapasite ile tek PP ısıl bağlı üretim hattı işlendiğinde yıllık kalkınma sonra, şimdi 3,2 arasında max.width ile 5 üretim hatları vardır, 2007 yılında kurulmuş ve müşteri ihtiyacına göre geniş bir yelpazede renk üretebilir. Bunun yanı sıra, PP olmayan bitmiş ürünler dokuma

Böyle alışveriş torbaları gibi takım elbise kapaklar bizim ana ürün biridir,

Biz yönetmek ve düşük karbon bilimsel üretimin konsepti carying edilmiş, güvenilir ve Rayson aşağıdaki gibi paylaşım, dürüstlük, mücadele, yenilik geliştirmek sonrası servis kaliteli-istikrarlı kalite ve coşku yüksek verimlilik ile müşteriler tarafından tatmin olmak için bizim tenterprise spiri.With hızlı satış ve küçük kar pazar politikası, biz moviing tutmak ve ourselfs artıracaktır.

http://player.youku.com/player.php/sid/XMzI5MzU2NzY0/v.swf

Firma Servisi

Rayson Ürünlerimizin hakkı% 90 denizaşırı pazarlara ihraç edilmektedir kendi ithalat ihracat var, biz gelişmiş üretim süreci ve sıkı kalite yönetim system.Our ürünleri sahibi, bu alanda fazla 7 yıl s deneyimleri var SGS sertifikası ve bazı ilgili geçti qulity belgesi.

Teslimat süresi:

Biz on-teslim her müşteri için onaylayın. Üretim vadeli mevduat sonra 25 gündür.

Nakliye tem:

FOB, CIF, CNF VEYA EXW bizim yanımızda tarafından kabul edilir. Port Shiping Shenzhen, Guangzhou veya Foshan olabilir.

Satış sonrası hizmet

Satış dahil ve satış sonrası service.We world.Besides, Rayson her yerde satılan ürünlerimiz için hızlı bir satış sonrası hizmeti garanti edemez Satış ağımız

Rayson Şirket Avantajı

1. zaman tasarrufu


Rayson satıyoruz sezon yakalamak için zaman tasarrufu, Güçlü üretim kapasitesi ve Ar-Ge ekibi vardır.

 • 1300 tona kadar aylık çıkışı ile dokuma kumaş pp olmayan altı üretim hatları vardır.
 • Aylık 200tons üretebilir olmayan dokuma masa örtüsü için beş otomatik kesme makineleri vardır.
 • Diğer dokunmamış bitmiş ürünler için beş gelişmiş ekipmanları vardır. Bunlar küçük rulo olmayan dokuma kumaş 100Tons ve tutkal ile dokunmuş ortak olmayan 200 ton yapmak.
 • Aylık çıkışı ile cep bahar, bonnel ilkbahar ve sürekli bahar olmak üzere 100.000 adet yatak yayı yapmak için 100'den fazla makineleri vardır.
 • Aylık çıkış 10,000pcs ile yatak yapmak için iki kapitone makineleri.

2. En iyi hizmet


Satış ekibimiz uluslararası ticaret ile oldukça tanıdık. Biz çok büyük ticaret yurtiçinde ve yurtdışında gösterir ve inetrnational piyasa keşfetmek için differet netword platformu kullanmak katılırlar.


3.Competitive fiyat


Biz yeterli hammadde var ve her iki tarafın yararına garanti ve ticaret riskini azaltmak için istikrarlı fiyat sunuyoruz.


Satın 4.Relived

 • Biz tabii ki tam bir kalite yönetim sistemi ve rekabetçi fiyat var.
 • Farklı alanlarda ihtiyacını karşılayabilecek Ürünlerimizin% 95 30'dan fazla ülkeye ihraç edilmektedir
 • Biz bazı dünyaca ünlü markaları ile iş ilişkisi kurduk.

Rayson PP Dokuma Kumaş Non Avantajı

 • Rayson büyük çıktı ve zamanında teslimat ile altı ileri seasame PP dokuma olmayan kumaş üretim hatları vardır. Ve biz çeşitli fonksiyonel pp dokuma olmayan ürünler üretebilir.
 • Ürünlerimiz Exxon, Basell şirketler ve diğer ünlü tedarikçilerden ithal edilen taze hammadde ile üretilmektedir.
 • Rayson "Guangdong Ünlü Marka" ödülüne layık bizim pp dokuma olmayan kumaş yardımcı komple kalite yönetim sistemine sahiptir. Biz bitmiş ürünler kullandığımız miktarlar kadar 300 ton çünkü biz zamanında kalitesini kontrol edebilirsiniz.
 • Ürünlerimizin% 95'i farklı alanlarda ihtiyacını karşılamak 30'dan fazla ülkeye ihraç edilmektedir.

Rayson yatağının avantajı

 • Rayson büyük çıktı ve zamanında teslimat ile altı ileri seasame PP dokuma olmayan kumaş üretim hatları vardır. Ve biz çeşitli fonksiyonel pp dokuma olmayan ürünler üretebilir.
 • Ürünlerimiz Exxon, Basell şirketler ve diğer ünlü tedarikçilerden ithal edilen taze hammadde ile üretilmektedir.
 • Rayson "Guangdong Ünlü Marka" ödülüne layık bizim pp dokuma olmayan kumaş yardımcı komple kalite yönetim sistemine sahiptir. Biz bitmiş ürünler kullandığımız miktarlar kadar 300 ton çünkü biz zamanında kalitesini kontrol edebilirsiniz.
 • Ürünlerimizin% 95'i farklı alanlarda ihtiyacını karşılamak 30'dan fazla ülkeye ihraç edilmektedir.

Şirket takım

△ Satış ve üretim ekibi

△ Rayson bölgesinin Empolyee

△ Dışa bağlı