Foshan Rayson Non Woven Co.,Ltd

Sözüm devam ediyor
Müşterilerimize ihtiyaç için mobilite seçenekleri verin.
  • Video
  • Görüntüler
Şirket ayrıntıları
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, Şirket ticaret
Markalar: Rayson
No. Çalışanları: 201~300
Yıllık satış: 20,000,000-21,000,000
Yıl kurulan: 2007
İhracat p.c: 90% - 100%
Ürün Sertifikaları: SGS Sertifikaları
Giriş

Foshan Rayson Non-woven Co., Ltd., Foshan Shishan High-tech Zone kasabasında, Volkswagen, Honda'nın bitişiğindeki Guangzhou Baiyun Uluslararası Havaalanı'na 30 dakikadan daha kısa mesafede bulunan, 2007 yılında kurulmuş bir Çin-ABD ortak girişimidir. , Yaklaşık 80.000 metrekarelik bir alanı kaplayan ve 400'den fazla çalışanı olan bir komplekse sahip CMO ve diğer işletmeler. Şirket, ürünlerinin yüzde 90'ından fazlası 30'dan fazla ülkede satılarak, spunbond dokunmamış kumaşlar ve dokunmamış kumaş ürünleri üretiminde uzmanlaşmıştır.

Çin Foshan Rayson Non Woven Co.,Ltd şirket Profili 0

Foshan Rayson Non-woven Co., Ltd., yılların tecrübesi ile dokuma olmayan kumaş endüstrisinde deneyimli bir üreticidir.Dokumasız kumaş araştırma, geliştirme ve üretimine kararlıdır veyıllık üretim miktarı 20.000 tonun üzerinde olan, 4,2 m genişlik içinde 10 gsm ila 150 gsm üretim ağırlık aralığı ile SMS, SS, S dokumasız kumaşlar üretebilen dokuz gelişmiş dokuma olmayan kumaş üretim hattına sahiptir. Şirket, birçok farklı kullanıma uygun, birçok farklı renk ve boyutta dokunmamış kumaş üretebilmektedir.

 

Buna ek olarak, Foshan Rayson Non-woven Co., Ltd., pazar talebine hızlı bir şekilde cevap vermektedir.Avrupa pazarında talep gören şirket,dokunmamış kumaş bir masa örtüsü geliştirdi bu pazarda hızla popüler hale geldi.Otomatik kesim ve katlama makinelerinin kullanımının da yardımıyla şirket, müşterinin haşıllama ihtiyaçlarına en uygun dokumasız kumaşları üretebilmektedir.Son zamanlarda, şirketin uluslararası SGS sertifikalı dokumasız kumaşları piyasaya sürmesi, tarım pazarında yaygın olarak kullanıldı. Foshan Rayson Non-woven Co., Ltd. çeşitli renk ve ebatlarda çevreye duyarlı kumaşların üretimi sayesinde müşterilerinin güvenini kazanmıştır.

Çin Foshan Rayson Non Woven Co.,Ltd şirket Profili 1

Şiddetli pazar rekabeti ile karşı karşıya kalan Foshan Rayson Non-woven Co., Ltd., kalite kontrol ve endüstri güvenilirliğini sürdürme taahhüdünü geliştirmeyi başardı.Şirket kendini "güvenilir, yenilikçi, coşkulu, paylaşımlı" olmaya adamıştır ve kendini etkin ve verimli müşteri hizmeti sunmaya adamıştır.

 

Çin Foshan Rayson Non Woven Co.,Ltd şirket Profili 2

Geçmiş

Rayson, 2007 yılında aylık 1800 ton kapasiteli tek PP Spunbonded üretim hattını işleyerek kurulmuş olup, yıllar süren geliştirmelerin ardından şu anda maksimum 4,2 m genişliğinde 9 üretim hattına sahip olup, müşteri ihtiyacına göre geniş bir renk yelpazesi üretebilmektedir.Ayrıca nonwoven masa örtüsü, donma önleyici polar, yabancı ot kontrol kumaşı ve tek kullanımlık çarşaf gibi PP nonwoven bitmiş ürünler de ana ürünlerimizdendir,

 

Yüksek kalite-istikrarlı kalite ve hizmet sonrası coşku-yüksek verimlilik ile müşterilerimiz tarafından güven duyulmak ve memnun olmak için bilimsel üretim yönetimi ve düşük karbon kavramını ortaya koyuyoruz, Rayson bütünlüğü, savaşı, yeniliği, paylaşmayı bizim gibi takip ediyor ve geliştiriyor. Hızlı satış ve küçük kârlı piyasa politikasıyla hareket etmeye ve kendimizi geliştirmeye devam edeceğiz.

http://player.youku.com/player.php/sid/XMzI5MzU2NzY0/v.swf

Hizmet

Rayson kendi ithalat-ihracat hakkına sahiptir Ürünlerimizin% 90'ı denizaşırı pazarlara ihraç edilmektedir, bu alanda 14 yıldan fazla deneyime sahibiz, gelişmiş üretim sürecine ve sıkı kalite yönetim sistemine sahibiz.Ürünlerimiz SGS sertifikasını ve ilgili bazılarını geçti kalite sertifikası.

 

Teslimat süresi:

 

Her müşteri için teslimatı onaylıyoruz.Üretim süresi mevduattan 25 gün sonradır.

 

Nakliye tem:

 

FOB, CIF, CNF VEYA EXW tarafımızdan kabul edilmektedir.Gemi limanı Shenzhen, Guangzhou veya Foshan olabilir.

 

 

Satış sonrası servis

 

Satış ve satış sonrası hizmet dahil satış ağımız.Dünyanın her yerine satılan ürünlerimiz için hızlı satış sonrası hizmet garantisi veriyoruz.

 

Rayson Firmasının Avantajı

 

1. Coğrafi üstünlük

Rayson non woven şirketi, FAW-Volkswagen, Chimei Innolux ve Honda Motor gibi tanınmış işletmelerin bitişiğinde Foshan Yüksek Teknoloji Bölgesi'nde bulunmaktadır.Rasyon, sıra dışı yeteneklerin ve ileri teknolojinin tanıtımını kolaylaştırmak için sektör bilgilerini zamanında kavrayabilmektedir.

 

2. Ölçek avantajı

Rayson, grubun altında 80.000 metrekarelik bir alanı kapsayan 2 fabrikası ve 700 çalışanıyla güçlüdür.Grubun yıllık üretim değeri 400 milyon yuan, yaklaşık 70 milyon ABD doları (60 milyon euro).

 

3. Gelişmiş ekipman

Rayson bir dizi tam otomatik akıllı üretim hattı sunmuş ve üretim ihtiyaçlarına göre çeşitli ekipmanları bağımsız olarak araştırmış ve geliştirmiştir.

 

4. Ürün çeşitliliği

Rayson, dokunmamış kumaşlar ve ürünler, çelik teller, yaylar ve şilteler dahil olmak üzere çeşitli ürünlere sahiptir.Şirket, kendi kaynaklarını optimize eder ve entegre eder ve kalite, teslimat süresi ve fiyat açısından avantajlara sahiptir.

 

5. Mükemmel kalite yönetim sistemi

Rayson, bir Çin-ABD ortak girişimidir ve Iso9001: 2008 kalite yönetim sistemi sertifikasyonunu geçmiştir.Grup, dokuma olmayan kumaş ve yatak üretiminde 12 yıllık deneyime, yay üretiminde 30 yıllık deneyime, sağlam bir kalite yönetim sistemine ve istikrarlı ve iyi ürün kalitesi sağlamak için zengin üretim deneyimine sahiptir.

Yenilikçi Ar-Ge ekibi: Ürünün 30'dan fazla patenti ve üçüncü taraf sertifikaları vardır.Şirket birçok bilimsel araştırma birimi ve üniversite ile işbirliği yapmıştır.

 

6. Geniş satış kanalları

Yurtiçi ve yurtdışındaki ilgili sergilerin yanı sıra, her ürün türünün bağımsız bir satış ağı vardır ve ürünler dünya çapında 30'dan fazla ülke ve bölgeye satılmaktadır.

 

Rayson PP Non Woven Kumaşın Avantajı

 

  • Dokumasız kumaş ve ürünler için 3 sergi merkezi bulunmakta olup, 30'dan fazla ürün modeli sergilenmektedir.
  • 9 PP dokuma olmayan kumaş üretim hattı vardır, maksimum genişlik 4,2 metre ve atölye kapasitesi 170x40hq / ay, yaklaşık 2000 tondur.
  • Ürün, ürün kalitesini ve istikrarlı performansı sağlamak için yüksek kaliteli ithal PP hammaddeleri kullanır.
  • Ürün, OEKO-TEX sertifikasını geçebilir ve müşteri gereksinimlerine göre hidrofilik, anti-UV, antibakteriyel, antistatik ve diğer özel işlemlerle tedavi edilebilir.
  • Depodaki uzun vadeli ve yeterli hammadde stoğu, ürün fiyatlarının istikrarını sağlamakta ve müşterilere firmamız ile uluslararası ticaret işbirliğinde güven sağlamaktadır.
  • Rayson non woven şirketi şu anda Polonya'da Hickory, HANES Industries ve Sunkel gibi tanınmış şirketlerle derinlemesine ve istikrarlı işbirliği ilişkileri kurmuştur.

 

Ekibimiz

 

 

Çin Foshan Rayson Non Woven Co.,Ltd şirket Profili 0

                                                          △ Rayson satış ekibi

 

Çin Foshan Rayson Non Woven Co.,Ltd şirket Profili 1

                                                    △ Rayson nonwoven kumaş satış ekibi

 

Çin Foshan Rayson Non Woven Co.,Ltd şirket Profili 2

                                                                △ Takım kurma etkinliği

 

Çin Foshan Rayson Non Woven Co.,Ltd şirket Profili 3

                                                               △ Takım kurma etkinliği