Rayson şirketi OEKO-TEX® sertifikasını başarıyla satın aldı

December 29, 2017

hakkında en son şirket haberleri Rayson şirketi OEKO-TEX® sertifikasını başarıyla satın aldı
Son zamanlarda, Foshan Rayson Non Woven Co., Ltd., başarıyla OEKO-TEX® sertifikası aldı. Bu, Rayson firmasının dokunmamış ürünleri uluslararası standartlara ulaşmış ve uluslararası otoriteler tarafından tanınmış demektir.

OEKO-TEX®, Ek 6, ürün sınıfı I tarafından STANDART 100'e göre yapılan muayene sonuçları, aşağıdakiler tarafından üretilen dokunmamış ürünlerin (pp nonwoven kumaş, bükülmüş dokuma olmayan, dokunmamış masa örtüsü ve tıbbi dokunmamış ürünler) Foshan Rayson Non Woven CO. Ltd şu anda Ek 6'da yer alan bebek mamullerinde OEKO-TEX® tarafından STANDARD 100'ün insan-ekolojik gereksinimlerini karşılamaktadır.


Onaylı ürünler REACH (azo renklendiriciler, nikel salınımı vb.) Dahil olmak üzere Ek XVII'nin gerekliliklerini ve ayrıca çocuk eşyalarında kurşunun toplam içeriği ile ilgili gereksinimi karşılamaktadır (CPSIA, camdan yapılan aksesuarlar hariç ).


OEKO-TEX standart sertifikası, bugün OEKO-TEX STANDARD 100 olarak da bilinir ve bugün dünyanın en güvenilir ve etkili tekstil eko-etiketidir. OEKO-TEX STANDARD 100 etiketini taşıyan ürünler, tanınmış tekstil test kuruluşları tarafından test edilmekte ve sertifikalandırılmaktadır. Her ikisi de, Uluslararası Eko-Dostluk Tekstil Derneği'ne bağlı olan 15 ülkede. OEKO-TEX STANDARD 100 etiket ürünleri, ürünlerin eko- emniyetinin garantisini ve tüketicilerin sağlıklı yaşam taleplerini karşılamasını garanti etmektedir.

Başvuru sürecinin karmaşıklığı nedeniyle birçok yerli girişimin başvuru sürecinde zorluk çektiği görülmektedir. Buna ek olarak, titiz test süreci, bazı işletmelerin uygulamayı başarıyla geçmesini zorlaştırdı. Sertifikanın başarıyla tamamlanması, Rayson'un dokunmamış ürünlerinin Guangdong Eyaletinde markalı ürünler olduğunu gösteriyor. Güvenilir, güçlü bir markadır!


Foshan Rayson Non Woven Co, Ltd bir Çin-ABD Ortak girişimidir. On yıl süren derin çekme işleminden sonra Rayson şirketi dokuma olmayan kumaş endüstrisinde köklü bir kuruluş haline gelmiştir. Rayson, uzun süre nonwoven ve nonwoven ürünlerinde araştırma ve geliştirme üzerine yoğunlaşıyor. Dokumasız kumaşlar, dokuma olmayan masa örtüleri, tarımsal olmayan dokuma kumaşlar, ev dışı dokuma kumaşlar, tıbbi dokunmamış kumaşlar farklı alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.


OEKO-TEX belgesinin elde edilmesi, Rayson ürünlerinin tanınması, aynı zamanda Rayson'un gelecekte de korunması için bir itici güç oluşturuyor. Her zamanki gibi "Rayson Quality, Global Trust" ı dünyadaki emniyetli ve çevre dostu ürünler geliştirmek için kurumsal amaç olarak alacağız.