Rayson nonwoven firması satış teşvik toplantısı düzenledi

December 30, 2020

hakkında en son şirket haberleri Rayson nonwoven firması satış teşvik toplantısı düzenledi

Rayson non woven şirketi 25 Aralık 2020'de "İnternet + Çağ, İnternet Yok İş Yok, Tutkuyu Tutuştur, Girişimi Al" temalı bir satış konferansı düzenledi.

 

Toplantı odasına girerken, yepyeni görüntü duvarı özellikle dikkat çekicidir."E" harfi büyük bir dalgaya dönüşüyor ve bir satış eliti yoğun bir şekilde sörf yapıyor."E" İnternet'i temsil eder, yüksek teknolojiyi temsil eder, zamanın ilerlemesini ve toplumun gelişimini temsil eder.Rayson Nonwoven Company'nin gelecekteki ana gelişme yönü belirsizdir.

 

hakkında en son şirket haberleri Rayson nonwoven firması satış teşvik toplantısı düzenledi  0

 

İnternet, hayatımıza ve işimize pek çok kolaylık getirdi.Geleneksel bir imalat şirketi olarak bile Rayson, kurumsal gelişimin zamanın hızına ayak uydurması gerektiğini bilir ve her zaman şunu savundu: "İnterneti kucaklayın, geleceği kucaklayın".Bu satış konferansı, İnternet teması etrafında yakından organize edildi.

 

Rayson non woven şirketi profesyonel bir dış ticaret iş elit ekibine sahiptir, hepsi benzersiz becerilere sahiptir veya ürünleri iyi anlar veya pazara dair keskin bir içgörüye sahiptir veya müşterilere titiz hizmet sunar ... O zaman müşteriler nasıl olabilir? dünya çapında profesyonel hizmetlerimizden hızla yararlanabilecek misiniz?Şirket, işadamlarının rüzgâr ve dalgalara binmesine yardımcı olmak için seçkinler için özel "dövüşçüler" yapılandırır, böylece herkes yeteneklerini her zaman, her yerde gösterebilir.

 

 

hakkında en son şirket haberleri Rayson nonwoven firması satış teşvik toplantısı düzenledi  1hakkında en son şirket haberleri Rayson nonwoven firması satış teşvik toplantısı düzenledi  2hakkında en son şirket haberleri Rayson nonwoven firması satış teşvik toplantısı düzenledi  3

hakkında en son şirket haberleri Rayson nonwoven firması satış teşvik toplantısı düzenledi  4

 

Toplantının ikinci gündemi, satış müdürü Bill'in Alibaba uluslararası istasyon yıldız seviyesi bakımı ve herkes için müşteri geçmişi eğitimi sağlamasıydı.Bill, çevrimiçi pazarlama konusunda derin bir anlayışa sahiptir.Şirket temsilcisi olarak Alibaba şirket içi toplantılarına katıldı.Toplantıda derin şeyleri basit bir dille anlattı ve herkes için derinlemesine analiz etti.2021 yılında şirket, çevrimiçi pazarlamaya yönelik işletme fonlarına 5 milyon yuan yatırım yapmayı planlıyor.Bu bağlamda öğrenmeye ve sürekli değişen kurallara uyum sağlamaya ve çeşitli değerlendirme boyutlarında mükemmel sonuçlar elde etmeye devam etmeliyiz.

hakkında en son şirket haberleri Rayson nonwoven firması satış teşvik toplantısı düzenledi  5

 

2020 sona eriyor.Geçtiğimiz yıl, zor zamanları birlikte atlattık ve verimli sonuçlar da elde ettik.Şirket, herkesi zamana ayak uydurmak için çok çalıştı.Şirket 2021'de plana göre yeni bir satış teşvik planı oluşturdu ancak bu yılki ödüller oldukça farklı.Büyük Satış Ödülü haricindeki dokuz büyük ödül için, diğer öğelerin her birinin adı "İnternet" veya "Ağ" kelimelerini taşır.Satış müdürü Wendy herkese açıkladı.

 

hakkında en son şirket haberleri Rayson nonwoven firması satış teşvik toplantısı düzenledi  6

 

Son olarak Rayson nonwoven firmasının genel müdürü herkes için keskin bir özet konuşması yaptı.Bir şirket gemi gibiyse, o zaman genel müdür kaptandır.Bay Deng, geminin daha istikrarlı ve daha uzağa gitmesini sağlamak için piyasanın içgörüsünü sürdürdü ve kurumsal gelişimin yönünü sıkıca kavradı.Bilge bir kaptanın rehberliğinde birlikte çalıştığımız sürece zaferin diğer tarafına kesinlikle ulaşabileceğimize inanmak için nedenlerimiz var.

 

hakkında en son şirket haberleri Rayson nonwoven firması satış teşvik toplantısı düzenledi  7