Rayson nonwoven kumaş IKEA testini başarıyla geçti

January 21, 2021

hakkında en son şirket haberleri Rayson nonwoven kumaş IKEA testini başarıyla geçti

Aralık 2020'de, Avrupa'daki bazı müşterilerimiz ve Foshan Rayson Non Woven Co., Ltd. sadık işbirliğinin istekliliğine dayanarak, Rayson PP spunbond nonwoven kumaşın üçüncü taraf testi için başvuruda bulundu.Sıkı bir denetimin ardından, 30 Aralık 2020 tarihinde pp spunbond nonwoven kumaşımız için nitelikli bir rapor yayınlandı.

 

hakkında en son şirket haberleri Rayson nonwoven kumaş IKEA testini başarıyla geçti  0 hakkında en son şirket haberleri Rayson nonwoven kumaş IKEA testini başarıyla geçti  1

             60GR DOKUMASIZ KUMAŞIN 40GR DOKUMASIZ KUMAŞ TEST RAPORU TEST RAPORU

 

Bu test, IOS-PRG-0023: AA-101379-8 + Değişiklik: AA-2232289-1 / IOS-PRG-0090: AA-1989624-4, IOS-MAT-0189'un son kullanım tipini ve toplam Organotin bileşikleri, PH değeri, renk haslığı, yıkama ve kurutma sonrası boyut değişimi, gerilme mukavemeti ve tekstilin yanıcılığı ve mobilya ve ev tekstili ürünleri için daha fazla endişe verici diğer verileri içeren 19 test öğesi Rayson nonwoven kumaşlar öğeler.

hakkında en son şirket haberleri Rayson nonwoven kumaş IKEA testini başarıyla geçti  2

 

Foshan Rayson Non Woven Co., Ltd., hammaddeden çeşitli üretim süreçlerine ve bitmiş ürünün sevkiyatına kadar, endüstrideki en yüksek standartlara her zaman kesinlikle ihtiyaç duymuştur.Uluslararası bir marka kaynaklı fabrika denetiminden de geçmiştir.Şu anda, Rayson nonwoven kumaşları birçok ünlü marka ile istikrarlı işbirliği ilişkileri kurmuştur ve medikal ve hijyen, mobilya ve ev tekstili ve tarım alanlarında yaygın olarak kullanılmaktadır ve yaşamın her kesimine yüksek kaliteli ürünler ve profesyonel hizmetler sunmaktadır. .

 

hakkında en son şirket haberleri Rayson nonwoven kumaş IKEA testini başarıyla geçti  3

Dokunmamış kumaşlar basit bir yapıya sahip gibi görünmektedir, ancak kalınlık homojenliği, dikey ve yatay gerilme mukavemeti, yumuşaklık ve aşınma direnci açısından mükemmel erişilebilirliğe sahip olmak basit bir mesele değildir.Rayson, müşterilere teslim edilen her metrelik dokumasız kumaşın yüksek kaliteli bir ürün olmasını sağlamak için her zaman üretim durumuna dikkat eden deneyimli proses mühendisleri ve teknik mühendislere sahiptir.

 

Ayrıca dokunmamış kumaşlara ve aynı kalite arayışına ihtiyacınız varsa, bizimle işbirliği yapmaya hoş geldiniz, Rayson pp dokuma olmayan kumaşlar sizi kesinlikle tatmin edecek!