Rayson, 31 Ocak 2023'te sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam etti.

February 4, 2023

hakkında en son şirket haberleri Rayson, 31 Ocak 2023'te sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam etti.

Yeni yıl, yeni hava, yeni yıl, yeni yolculuk, Bahar Şenliği tatilinin sona ermesi ve çeşitli pozisyonlardaki personelin art arda gelişiyle Foshan Ruixin Nonwoven Co., Ltd. yeni yılda çalışmaya ve üretime devam etmeye başladı.

 

hakkında en son şirket haberleri Rayson, 31 Ocak 2023'te sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam etti.  0

 


31 Ocak'ta üretim müdürü, üretim atölyesinde bir çalışma ve üretime yeniden başlama toplantısı düzenledi.Toplantı, tüm çalışanların bir an önce morallerini düzeltmelerini ve kendilerini ön saflardaki üretim işine adamalarını gerektiriyordu.Tatilin ardından ön hat teknisyenleri, sorunsuz bir şekilde çalışmaya başlayabilmelerini ve müşteri siparişlerini nitelik ve nicelik olarak tamamlayabilmelerini sağlamak için üretim ekipmanlarını incelemek için de zaman ayırdılar.

hakkında en son şirket haberleri Rayson, 31 Ocak 2023'te sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam etti.  1

 

hakkında en son şirket haberleri Rayson, 31 Ocak 2023'te sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam etti.  2


Bu yıl, salgının ortadan kalkmasından bu yana ilk yıl ve fırsatlarla, zorluklarla dolu bir yıl olacak. Rayson şimdiden hazırlıklarını yaptı.Ağ ve sergi iki ayak üzerinde birlikte gidecek.Ürünlerimizi müşterilerimize birden fazla kanal aracılığıyla göstereceğiz, böylece yeni ve eski müşteriler Rayson'u çevrimiçi ve çevrimdışı görebilir. Bu yıl daha fazla müşteriyle işbirliğine başlamayı umuyoruz.

 

hakkında en son şirket haberleri Rayson, 31 Ocak 2023'te sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam etti.  3