Grayson'ın "Çevre" tarım sigara dokuma aile ağırlıyor yeni üye--ekstra geniş tarım sigara dokuma kumaş

January 26, 2021

hakkında en son şirket haberleri Grayson'ın "Çevre" tarım sigara dokuma aile ağırlıyor yeni üye--ekstra geniş tarım sigara dokuma kumaş

Rayson yeni markası - "EnviroT" Tarımsal Dokuma Serisi ekstra geniş tarım dokuma olmayan kumaş başlattı. Rayson yabancı ileri teknoloji tanıttı ve 45 metre s dokuma olmayan kumaş genişliği makyaj gelişmiş bir ekleme donanımları kökenli vardır. Yeni buluş büyük ölçüde küçük genişlik tarım dokuma olmayan kumaş kaynaklanan sorunu çözer.

"EnviroT" ekstra geniş tarım dokuma olmayan kumaş, büyük çiftliklerde kullanılan

2007 yılında kurulan, Rayson Küresel Foshan Shishan Yüksek teknoloji Bölgesinde kasabasında bulunan. Bu dokuz yıl boyunca polipropilen spunbond olmayan dokuma kumaş üretiminde uzmanlaşmıştır. Gelişme döneminde, genel müdür Bay Deng Hongchang dünya onun Ar-Ge ekibi yol açar ve yenilikler devam ediyor. Uluslararası kalkınma hızını izlemek için, Rayson birçok gelişmiş ekipmanları kökenli ve tek kullanımlık olmayan dokuma masa örtüsü, dokuma olmayan tıbbi yatak levha ve küçük rulo tarım dokuma olmayan malç film gibi yeni ürünler başlattı. "EnviroT" tarımsal olmayan dokuma serisi best seller biridir.

"EnviroT" dağ kapak olarak kullanılacak ekstra geniş agriculturalnon dokuma kumaş

"EnviroT" tarımsal olmayan dokuma kumaş ekstra geniş çevre malç filmi, meyve çanta, kreş tencere, donmaya karşı koruma polar ve diğer birçok ürünleri içerir. Ünlü Alman bilim kurumunun işbirliği ile Rayson başından itibaren yüksek kalite sağlayan uluslararası prim hammadde kullanır. "EnviroT" tarımsal olmayan dokuma serisi nedeniyle kaliteli SGS testi geçti.

"EnviroT" tarımsal olmayan dokuma serisi SGS testi geçti

Ortak plastik malzemeler ile karşılaştırıldığında, EnviroT tarım dokuma olmayan kumaş ortamına iyi yapar, hangi parçalanabilir ve çiftçi hane için alınırken maliyet tasarrufu. Bu arada, bu ürünün, yabani otları ve zararlıları kontrol kimyasalların kullanımını azaltmak, sıcaklık ve besin korumak ve bitkiler havalandırmak iyidir.

"Go Green, Dünyayı Kurtar" - Çünkü EnviroT tarım dokuma olmayan kumaş çeşitli avantajları, çiftçi hane yurtiçinde ve yurtdışında Rayson Çevreyi isteğine uygun ortak plastik film, yerine kullanıma içine almaya başlar.

Kanadalı dikim tabanı kullanılan EnviroT tarım dokuma olmayan kumaş

Yabancı müşterileri ile uzun vadeli işbirliği, Rayson'sgeneral yöneticisi, Mr.Deng Hongchang, dikim tabanının bazı geniş ve pürüzsüz olduğunu fark eder. Çünkü polipropilen bükülerek birleştirilmiş makine sınırı olmayan dokuma kumaş maksimum genişliği en fazla 320cm fazladır. Geniş dikim tabanı üzerinde, küçük genişlik olmayan dokuma kumaş örtüşen kaplama kaybıdır ve dokuma olmayan kumaş iki adet arasındaki boşluk varsa bitkileri korumak olamaz. Pazar ihtiyacını karşılamak ve müşteriler için dikim maliyeti Lowen, Mr.Deng Hongchang ekstra geniş tarım dokuma olmayan kumaş araştırma yaptığı Ar-Ge ekibi yol açar.

Yabancı müşterileri ile işbirliği içinde üç yıl test ve teşvik Rayson sonra, nihayet kumaş dokuma bir ekstra geniş yapıştırma machine.Enviro yapıştırma olmayan icat başarılı öncü tarım dışı Çin ürünleri dokuma ve Rayson patent.This yeni ürün için uygulanan olmasıdır tüm dünyada müşterilerden gelen anlaşma ve uzun vadeli işbirliği kazandı.

Ginseng dikim baz kullanılan EnviroT ekstra geniş tarım dokuma olmayan kumaş

EnviroT ekstra geniş tarım dokuma olmayan kumaş mekanize ekim anlar

EnviroT ekstra geniş tarım dışı dokuma 45m maksimum genişliğini ulaşır. Tutkal hattı gramajı, genişlik, stil ve renk özelleştirilmiş. Yapıştırma pozisyon polipropilen, firma ve çevre ile yapılır. EnviroT ekstra geniş tarım dokuma olmayan kumaş küçük geniş katlanmış ve ardından ulaşım elverişli kılan, rulo olabilir.

EnviroT tarım dokuma olmayan kumaş tutkal çizgisi

EnviroT ekstra geniş tarım dokuma olmayan kumaş, çevresel ve parçalanabilir. Bu avantaj plastik filmler alınırken maliyetini düşürür.

EnviroT ekstra geniş dokuma olmayan kumaş promosyon Rayson yaratıcılık yeni bir seviyeye, biz çiftçi hane ve bilimsel kişilerden daha fazla tanıma kazanmıştır tarımın gelişmesini ve tarımsal olmayan dokuma kumaş değerini desteklemek için ileri bir inportant adım geliyor demektir.

EnviroT ekstra geniş olmayan dokuma kumaş için yabancı müşteri yapma kalite kontrolü

Rayson Küresel Şirket oluşturmayı devam edecektir. Rekabetçi pazarında, yüksek kaliteli, itibar ve küçük kar peşinde. Bizim tüm personel "Dürüstlük, Yenilik, Mücadele ve Paylaşım" ruhu beslemek. Biz kaliteli ve etkin hizmet ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.